Contact

Leden Stuurgroep

Firma: IPM Advertising

Isabelle Ortegate (FR)

Vertegenwoordigt: Le Dernière Heure / Les Sports, La Libre Belgique, Paris Match, dhnet.be, lalibre.be, parismatch.com
Uitgever - Regie – Consultant

Isabelle.Ortegate@IPMAdvertising.be

 

 

Firma: Mediahuis Connect

Nicolas De Winter (NL)

Vertegenwoordigt: De Standaard, Het Nieuwsblad / De Gentenaar, De Standaard Magazine, De Standaard Weekblad, Het Nieuwsblad Magazine, destandaard.be, nieuwsblad.be
Uitgever - Regie – Consultant

nicolas.dewinter@mediahuis.be

 

 

Firma: De Persgroep Advertising

Ilse Peeters(NL)

Vertegenwoordigt: Het Laatste Nieuws / De Nieuwe Gazet, De Morgen, De Morgen Magazine, hln.be, 7sur7.be, demorgen.be
Uitgever - Regie – Consultant

ilse.peeters@persgroep.be

 

 

Firma: Rossel Advertising

Hélène Aupaix (FR)

Vertegenwoordigt: Le Soir, Sudpresse, lesoir.be, sudpresse.be
Uitgever - Regie – Consultant

helene.aupaix@rossel.be

 

 

Firma: Roularta Media Group

Linda Scheerlinck (NL)

Vertegenwoordigt: Data News, Knack, Knack Weekend, Le Vif/L'Express, Le Vif Weekend, Trends-Tr/Tendances, Trends Style-Tr/Tendances Style, Kanaal Z/Canal Z, datanews.be, knack.be, knackweekend.be, levif.be, levifweekend.be, trends.be
Uitgever - Regie – Consultant

linda.scheerlinck@roularta.be

 

 

Firma: Roularta Media Group

Anja Schorge (NL)

Vertegenwoordigt: Data News, Knack, Knack Weekend, Le Vif/L'Express, Le Vif Weekend, Trends-Tr/Tendances, Trends Style-Tr/Tendances Style, Kanaal Z/Canal Z, datanews.be, knackweekend.be, weekend.knack.be, levif.be, levifweekend.be, trends.be
Uitgever - Regie – Consultant

anja.schorge@roularta.be

 

 

Firma: Trustmedia

Carl Schelstraete (NL)

Vertegenwoordigt: De Tijd, L’Echo, Netto, Mon Argent, Sabato, tijd.be, lecho.be, netto.be, monargent.be
Uitgever - Regie - Consultant

Carl.Schelstraete@mediafin.be

 

 

Firma: Trustmedia

Aurora Giribuola (NL)

Vertegenwoordigt: De Tijd, L’Echo, Netto, Mon Argent, Sabato, tijd.be, lecho.be, netto.be, monargent.be
Uitgever - Regie Consultant

Aurora.Giribuola@trustmedia.be

 

 

Firma: VOKA

Chris Lens (NL)

Vertegenwoordigt: Magazines Kamers van Koophandel, Voka Tribune, Bedrijvig Limburg, voka.be
Uitgever - Regie – Consultant

Chris.Lens@voka.be

 

 

Partners

Firma: L’Avenir Advertising

Charles-Emmanuel Amand (FR)

Vertegenwoordigt: L’Avenir, lavenir.net
Uitgever - Regie– Consultant

charles-emmanuel.amand@lavenir.net

 

 

Firma: Big Media Group

Lian Cuypers (NL)

Vertegenwoordigt: Manager (magazines), managermagazines.be
Uitgever - Regie– Consultant

Lian.Cuypers@big-media-group.com

 

 

Firma: CCI (Wallonie et Bruxelles)

Christophe Mausen (FR)

Vertegenwoordigt: CCI Magazine, Entreprendre aujourd'hui, Dynamiek, Entreprendre, ccimag.be
Uitgever - Regie – Consultant

cm@cciconnect.be

 

 

Firma: Medialaan

Jo Snoeckx (NL)

Vertegenwoordigt: Q-music, Joe FM
Uitgever - Regie – Consultant

jo.snoeckx@medialaan.be

 

 

Firma: Sanoma

Herlinde Hendriks (NL)

Vertegenwoordigt: Humo, humo.be
Uitgever - Regie – Consultant

herlinde.hendriks@sanoma.com

 

 

Firma: Skynet Advertising

Tim Labie (NL)

Vertegenwoordigt: www.skynet.be
Uitgever - Regie – Consultant

tim.labie@team.skynet.be

 

 

Firma: Expansion Partners (Union Wallonne des Entreprises)

Carole Mawet (FR)

Vertegenwoordigt: Dynamisme
Uitgever - Regie – Consultant

carole.mawet@expansion.be

 

 

Firma: VAR

Dirk Soetens (NL)

Vertegenwoordigt: Radio 1, Studio Brussel
Uitgever - Regie – Consultant

dirk.soetens@var.be

 

 

Firma: Charlie Mike (VKW)

Nancy Van Cutsem (NL)

Vertegenwoordigt: Ondernemen
Uitgever - Regie – Consultant

nancy@charliemike.be

 

 

Onderzoeksbureau

TNS Media

Jan Drijvers (NL)

Square Riga 30
1030 Brussels
Tel. 02/240-50-00
Fax 02/240-50-01

Client Service Manager
jan.drijvers@tnsglobal.com

Karen De Cock (NL)

Senior Research Executive
karen.de.cock@tnsglobal.com

 

 

Software

Galileo: TNS Media

Olivier Dequinnemaere (NL)

Square Riga 30
1030 Brussels
Tel. 02/240-50-00
Fax 02/240-50-01

olivier.dequinnemaere@tnsglobal.com

Sesame: Bucknull & Masson

Josephine Bucknull

 

josephine.bucknull@sesame-systems.com

Marcel Van Zoest

marcel.van.zoest@sesame-systems.com